Neznáte své přihlašovací údaje?
Přihlašovací jméno

Heslo:

 Přihlásit 
Chcete-li nabídnout své vybavení k prodeji, hledáte-li asistenta nebo asistentku, neváhejte nám napsat, rádi Vaši inzerci zveřejníme. Budeme rádi, když nám oznámíte, kdy už Vaše nabídka/poptávka není aktuální.

Pronájem ordinace v Kladně

Nabízím pronájem volných prostor vhodných pro zdravotní praxi v našem objektu v Kladně – Vašatově ulici (bývalá ordinace ortopeda MUDr. Dupače). Nemovitost se nachází v centru města poblíž nejfrekventovanější obchodní třídy. Jedná se o jednopodlažní podsklepenou nemovitost ve středu města. V roce 2010 proběhla kompletní rekonstrukce a prostor byl zkolaudován jako zdravotnické zařízení (byla zde ortopedická ambulance včetně operačního sálku). Na ploše o celkovém výměru 162 m2 se nachází tři místnosti pro komerční využití + zázemí – viz půdorys.
Uvedená cena je bez energií (průměrně 500,- Kč/m2/rok), kauce k nájmu je dvouměsíční a k energiím tříměsíční.
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.
Ing. Jiří Richter, tel.: +420 731 634 931

Hledáme mladé lékaře

Pro naše pracoviště v oboru ambulantní dermatovenerolgie hledáme mladé lékaře. Jsme nositelem Akreditace MZ ČR pro obor specializačního vzdělávání dermatovenerologie, veškeré povinné praxe v rámci předatestační přípravy zajistíme. Naše pracoviště se nachází v Praze a Středních Čechách. Nástupní plat 30 tisíc korun, pracovní doba dle dohody. Životopisy včetně fotografie prosím zasílejte na infodermalink.cz.
Kontakt: Hana Dvořáková, tel. 604 966 074

TOP ESTHETIC centrum estetické a oční medicíny s.r.o.

pro nově otevřenou pobočku estetické medicíny v Mladé Boleslavi hledá korektivní dermatology či plastické chirurgy (i bez dokončené atestace, garanta máme) na HPP/VPP. Nabízíme nadstandardní podmínky, fixní plat + podíl na zisku, možnost služebního auta či proplácení cestovného, atp.
Tel: 602 602 605

Nemocnice Na Homolce přijme

na dobu 1–3 let lékaře/lékařku na KOŽNÍ ODD. POLIKLINIKY. Požadujeme VŠ-LF a atestaci v oboru dermatovenerologie. Nabízíme zázemí vysoce specializovaného pracoviště, zaměstnanecké benefity a sociální výhody. Termín nástupu dohodou.
Životopis a motivační dopis zasílejte na: volna.mistahomolka.cz

Výhodná nabídka pro 1 - 2 dermatology

Dermatologické centrum se sídlem v Praze přijme za nadstandardních podmínek 1-2 dermatology pro ordinace v Praze 8 a v Neratovicích.Výhledově možnost převzetí.
Bližší informace MUDr. Radek Pavlíček, tel. 603 448 353, e-mail: dermaemail.cz

Přijmeme lékaře - Klatovy

Moderně vybavená soukromá kožní ordinace v Klatovech (ca 1 hod od Prahy) přijme lékaře na částečný i plný úvazek. Kompletní spektrum dermatovenerologických výkonů včetně dermatochirurgie, sklerotizací, celkové fototerapie, lymfodrenáží... Kompletní spektrum výkonů estetické dermatologie – botulotoxin, výplně, mesoterapie, epilační, cévní i ablační laser... Přátelské a flexibilní prostředí. Nadprůměrný výdělek. Nástup možný ihned. Ubytování zajistím. Vítána zejména možnost dlouhodobé/ trvalé spolupráce. Možné i pro důchodce nebo matky na MD jako občasný zástup. Ordinace je akreditována – možnost předatestační přípravy.
Kontakt: hladikovakseznam.cz, tel. 737 441 365

Hledáme lékaře

Hledáme lékaře s dermatologickou kvalifikací nebo těsně před jejím dosažením, ochotného pracovat v našich ambulancích v Praze, Kolíně a Říčanech, formou dlouhodobé spolupráce nebo krátkodobého zástupu. Nabízíme dobré pracovní podmínky a seriózní jednání.
Kontakt: hana-dvorakovaseznam.cz, tel: 604 966 074

Přijmeme lékaře/lékařku na zkrácený úvazek

Přijmeme lékaře/lékařku na zkrácený úvazek 2 dny v týdnu po 4 hodinách (zatím pondělí, středa v odp. hodinách) do zavedené dermatologické ambulance na poliklinice v Bílovci. Nástup 1.3.2016.
Nabízíme zaměstnanecký poměr v zavedené praxi se zavedenou klientelou, dobré platové ohodnocení, možnost osobní invence, do budoucna zájem o rozšíření úvazku i nabízených služeb. Ordinační hodiny je možné upravit dle možnosti lékaře i na dopoledne či jiný den v týdnu.
V připadě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailu: humanitasseznam.cz, tel. 724360424,
Ing. Kateřina Žaloudková, HUMANITAS, spol.s r.o.

Hledáme kožního lékaře-dermatologa

pro dlouhodobě zavedenou soukromou ambulanci na Praze 2.
Požadujeme: VŠ vzdělání a odpovídající praxi, minimálně 0,5 úvazek
Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování a celkově pozitivní přístup
Nabízíme: Příjemné prostředí, zajímavé platové ohodnocení, zvýšení úvazku a dlouhodobé spolupráce
Možnost výkonů nadstandardní péče (korektivní a estetická dermatologie)

Tomáš König, dermaordinace(a)email.cz

Hledáme kožního lékaře-dermatologa

Přijmeme lékaře/lékařku na zkrácený a v budoucnu na plný úvazek do zavedené dermatologické a venerologické ambulance ve zdravotnickém zařízení. Nástup možný ihned nebo po dohodě.
Nabízíme zázemí zavedené společnosti ve zdravotnictví, výhody zaměstnaneckého poměru, placené odborné kurzy v oboru, profesní růst, motivační platové ohodnocení a do začátku byt.
Požadujeme zájem o obor, příjemné vystupování a profesionální přístup.
Nástupní plat dohodou v závislosti na délce úvazku a následně dle výkonnosti ordinace.
Dům zdraví spol. s r.o., Poříčí 11, 594 01 Velké Meziříčí, info(a)dumzdravi.cz